Pagina 1 van 1

Klaar

Geplaatst: 10 sep 2016, 14:59
door Leonardo
Ik heb niks meer te melden momenteel. Behalve dit dan.

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:35
door yopi
En die anderen dan hier Leonardo?

(Hoe oud ben je eigenlijk. Dat interesseert me)

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:40
door Leonardo
Rond de vijftig. Officieel.

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:40
door yopi
Vaag hoor.

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:41
door Leonardo
Wat is daar vaag aan?

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:47
door Leonardo
Mijn pincode is ABCD met A,B,C en D een bepaald cijfer. :p

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:49
door Leonardo
Wat mij betreft...

Als ik alles weet wat ik wil weten, wat moet ik dan nog weten?

Wat heb je er überhaupt aan iets te weten? Je neemt het niet mee in je graf!

Beetje depri of zo...

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:56
door Leonardo
Sorry.

Geplaatst: 10 sep 2016, 16:59
door yopi
ok

Geplaatst: 10 sep 2016, 17:18
door Leonardo
Ik denk dat het gevoel van niet bevestigd/erkend worden voor altijd bij me blijft, zoals het nu is. We hebben allemaal de wonden van onze jeugd. Maar door dit... ja, wat is het... gevoel(?) kom ik tot niets meer. Het is een te grote barrière.

Eigenlijk hoop ik dat het geen depressie is.

De reden dat ik dit schrijf is dat ik het ergens kwijt moet. Dus vergeet alles zo snel mogelijk en schrijf "rot voor je zeg" o.i.d. ;) als u zo vriendelijk wilt zijn.

Geplaatst: 10 sep 2016, 17:38
door Leonardo
Het is niet zozeer dat ik me niet goed voel, maar dat ik mijn antwoorden binnen heb. Alles wat ik nog kan bestuderen is overvloedig. Of kunnen jullie mij een goede filosoof aanraden?

Geplaatst: 11 sep 2016, 09:16
door Chryso
Leonardo schreef:Het is niet zozeer dat ik me niet goed voel, maar dat ik mijn antwoorden binnen heb. Alles wat ik nog kan bestuderen is overvloedig. Of kunnen jullie mij een goede filosoof aanraden?
Leer mediteren. Leer inzien dat alles voorbij gaat, maar dat achter dat alles een voor de mens onvatbaar mysterie schuil gaat. Maar dat het wonderlijk en mooi is dat we deze tijdelijke levensreis mogen beleven.

Geplaatst: 11 sep 2016, 12:32
door Leonardo
Het gaat weer goed met mij.

- L

Geplaatst: 11 sep 2016, 15:54
door Leonardo
Als je niet mag handelen, hoe los je je pijn op?

Het probleem is dat mijn nood niet op deze wereld past.

Misschien is de pijn het gevecht tegen dat van wat ik denk dat het de pijn is.

Misschien is de pijn zo sterk dat ik hem niet kan voelen. Maar de pijn die in je brein zit moet toch wel in je brein passen?

Geplaatst: 11 sep 2016, 16:07
door Leonardo
Wat definieert iemand of heeft een mens geen definitie.

Ik hoef het niet te weten.

Geplaatst: 11 sep 2016, 16:24
door Leonardo
Als ik niet zoek, dan 'ben' ik, met alle gevoelens van dien. Gevoelens van kwelling zetten je aan tot actie. Maar ik mag niet handelen. U kunt wel zeggen: “Dan handel je toch gewoon wél?”, als u dat zou willen. Mijn handelen wordt gestopt voor het begint, omdat ik weet dat het gestopt wordt, zodat het geen zin heeft het te beginnen. Sterker nog: ik mag alleen burgerlijke en stereotype dingen doen. Iets anders snapt de gemiddelde mens (IQ:100) toch niet.