DISCLAIMER:
Dit is bedoeld als een zeer onzinnig topic, ik weet niet waar hij eigenlijk thuishoort, maar het leek mij leuk hier over te filosoferen. Wordt hij niet gewaardeerd, of hoort hij hier niet thuis, heb ik er geen problemen mee als hij wordt weggehaald.
De tekenaar en geestelijk vader van de absurde Gummbah reeks uitte in zijn show Poelmo in samenwerking met regisseur en radioman Peter Bouwman en koning van de lach, Hans Teeuwen, een vijftal vreemde stellingen. Nu lijkt het mij leuk, om ook even het zo vaak geveinzde sereiuze gehalte van de filosofie te relativeren door filosofisch in te gaan op deze stellingen.
Hier zijn ze:
"Neuken met een marmot is als kotsen in een te kleine emmer."
"Een sinasappel is een heel slecht fallussymbool."
"Een walvis is geen elvis, al is hij nog zo dik."
"Een kale man kan nog zo vaak zijn lul in een broodrooster steken, hij is en blijft een persoon zonder haar."
"Achter elke succesvolle absurdist staat een zieke gnoe."
Dus wat denken jullie? Zijn ze waar?
(Bron:
Onzin stellingen van Gert jan van Leeuwen
-
- Posts in topic: 1
- Berichten: 94
- Lid geworden op: 15 nov 2008, 20:09
- Contacteer:
Onzin stellingen van Gert jan van Leeuwen
"Een sinaasappel is een heel slecht fallus symbool."
- Gert Jan van Leeuwen
- Gert Jan van Leeuwen
- Eva Lilith
- Posts in topic: 2
- Berichten: 2242
- Lid geworden op: 06 sep 2007, 19:33
- Contacteer:
Matt schreef:
Wat betekent eigenlijk 'disclaimer'? (ik kom dat woord regelmatig tegen, maar geen idee wat 't is...)DISCLAIMER:
Gaat niet echt op. De enige overeenkomst is dat er iets te groots in iets te kleins gestopt wordt. Bij neuken met een marmot is er echter sprake van wellicht pijn aan de piemel en ernstige mishandeling dan wel uiteenrukken van de (vagina van de) marmot. Bij kotsen in een te kleine emmer doet er niets pijn, maar moet er slechts gedweild worden naderhand. Nogal een verschil."Neuken met een marmot is als kotsen in een te kleine emmer."
Klopt. Bij een sinaasappel (da's met twee a's overigens) komen er doorgaans geen associaties met de fallus naar boven. Bovendien is een sinaasappel naar mijn idee nogal onhandig en weinig genotvol in het gebruik als fallus. En bovendien ook nog bespoten met gemene oranje kleurstof."Een sinasappel is een heel slecht fallussymbool."
Dit lijkt wel te kloppen."Een walvis is geen elvis, al is hij nog zo dik."
Ik zou denken dat dit ook klopt. Hoewel ik pas overtuigd zou zijn wanneer het proefondervindelijk wordt vastgesteld door middel van dubbelblind onderzoek."Een kale man kan nog zo vaak zijn lul in een broodrooster steken, hij is en blijft een persoon zonder haar."
Ach, ik weet niet. Die zieke gnoe zou net zo goed een psychotische blauwe ara kunnen zijn."Achter elke succesvolle absurdist staat een zieke gnoe."
"De afdrukken van de vinger Gods zijn niet altijd identiek." (Stanislaw Jerzy Lec)
Als hij slechts op zijn hoofd kaal is, zal hij misschien juist met regelmaat zijn geslachtsorgaan in een broodrooster moeten steken om helemaal zonder haar te zijn.Matt Haydn schreef:"Een kale man kan nog zo vaak zijn lul in een broodrooster steken, hij is en blijft een persoon zonder haar."
- Eva Lilith
- Posts in topic: 2
- Berichten: 2242
- Lid geworden op: 06 sep 2007, 19:33
- Contacteer:
Ik zou zeggen: 'geen haar op mijn hoofd die daar aan denkt', maar ja, het gaat hier om een kale man, dus die heeft geen haar op zijn hoofd die iets niet snor vindt. Kortom: kale mensen doen domme dingen?"Een kale man kan nog zo vaak zijn lul in een broodrooster steken, hij is en blijft een persoon zonder haar."
Geen idee. Ik zeg altijd maar zo: je moet roeien met de riemen voordat de boot vertrekt.
'Onsterfelijk zijn heeft niets om het lijf; met uitzondering van de mens zijn alle schepsels het, want zij weten niet van de dood af.'
Jorge Luis Borges
Jorge Luis Borges
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast